Blog

Samsung must speak out against the brutality of South Korea! (Turkish)

Samsung must speak out against the brutality of South Korea! in Turkish.

Samsung, Güney Kore’deki barbarlığa karşı sesini yükseltmeli!

Seoul Gyeongdong Dog Meat Market, South Korea. SaveKoreanDogs.org

Samsung, Güney Kore’deki tüm büyük şirketler veya ‘Jaeboller’ içinde en ünlüsüdür; ürünleri çoğu evde bulunur. Ayrıca son derece güçlü bir şirkettir: Samsung Yönetimi konuştuğunda Kore Devlet Başkanı dinleyecektir. Servetine ve etkisine rağmen Samsung’un kendi ülkesindeki dehşet verici ve tüyler ürpertici bir uygulama olan kedi ve köpek eti ticaretine karşı sürdürülen savaşa hiç ilgi göstermemesi büyük hayal kırıklığı yaratan utanç verici bir durumdur. Bu barbarca ticaret, hem kendi ülkesine hem de kendi halkına pek çok açıdan büyük zararlar vermektedir. Peki öyleyse neden Samsung sosyal sorumluluk kapsamında harekete geçmiyor? Bu barbarlığa bir son vermek için neden yardım eli uzatmıyor?

Artık Samsung’un da insanın en iyi arkadaşına vahşice davranılan ve etlerinin yendiği bu etik olmayan ve yasadışı uygulamaya dur demesinin ve üzerine düşeni yapmasının zamanı geldi. Samsung’un yönetimine hemen bugün yazın!

 • Kuzey Amerika Samsung Yönetimine mesaj göndermek için BURAYA tıklayın!
  Click HERE to find contact information for Samsung in your country!
  Ülkenizdeki Samsung iletişim bilgilerini bulmak için BURAYA tıklayın! Online mesaj göndermek için aşağıya kayın ve “İletişim” sekmesine, ardından da “CEO’ya e-posta gönder” sekmesine tıklayın. Link adları ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Onlarla bulabildiğiniz kadar çok yoldan iletişime geçmeye çalışın (sosyal medya sayfaları da dahil).

  Önerilen mesaj için BURAYA tıklayın.

  Formda kendi adresinizi veya aşağıda bulunan bize ait posta kutusu adresini kullanabilirsiniz:
  PO Box 60191
  Sunnyvale, CA 94088

 • E-posta mesajlarını Samsung Kuzey Amerika’ya gönderin.
  ircontactus@samsung.com; recruituk@samsung.com; samsungpr@edelman.com; d2.cohen@sea.samsung.com; samsungmobile@allisonpr.com; r.schultz1@samsung.com; SamsungDI@allisonpr.com; samsungha@talktocurrent.com; SamsungCIT@allisonpr.com; SamsungBusiness@allisonpr.com; us.newsroom@sea.samsung.com; christopher.r@sea.samsung.com; SamsungMobileUS@edelman.com; SamsungHE@allisonpr.com; SamsungSSD@allisonpr.com; SamsungServices@berlinrosen.com; dan.yoo@ssi.samsung.com; SamsungDSA@edelman.com; SamsungDC@sea.samsung.com;
 • Aşağıdaki dilekçeleri imzalamak ve paylaşmak için her birine tıklayın.

  Boycott South Korean Dog and Cat Meat Cruelty! Boycott Samsung!

  Samsung, Hyundai, Kia, LG, POSCO, SK, FILA and all South Korean Companies: Adopt a company policy to ban dog and cat meat consumption!

 • Samsung Electronics America’ya normal posta yoluyla mektup gönderin:
  Samsung Electronics America
  85 Challenger Road
  Ridgefield Park, NJ 07660
  USA


Photos: SaveKoreanDogs.org.

Leave a Reply